Bilet Nad Morze

czwartek, 6 listopada 2014

Póki co, odchodzę od tego...
Autor: BiletNadMorze o 09:36 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Moje zdjęcie
BiletNadMorze
Jestem bardzo emocjonalnym Biletem Nad Morze. Lubię leżeć, marzyć, rozmyślać i pisać.
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (1)
    • ▼  listopada (1)
      • Póki co, odchodzę od tego...
Motyw Eteryczny. Autor obrazów motywu: Airyelf. Obsługiwane przez usługę Blogger.